Look4dog.com
+Add kennel / Log in

Idylla Canis

Ask for price phone: +48 66 [Show number]

Our kennel

Kennel Club
FCI / ZKwP (Związek Kynologiczny w Polsce) 
Year of establishment
2017
Breeder
Aleksandra Bielecka

Hodowla Buldogów Francuskich
Przygoda z buldogiem francuskim zaczęła sie u nas zupełnie przypadkowo w 2016 roku. W naszym życiu od zawsze obecne były jakieś zwierzęta od papug po świnki morskie, chomiki i rybki aż po psy. Po założeniu rodziny i poukładaniu kwestii zawodowo-karierowo-mieszkaniowych :), oraz za namową dzieci, które odziedziczyły po nas miłość do zwierząt, postanowiliśmy zakupić psa. Możliwości były dwie: mops lub buldog. Odpowiadała nam ich wielkość, a te piękne spłaszczone mordki są tak rozczulające, że inne rasy nie wchodziły w grę. Po obejrzeniu ogłoszeń i zadzwonieniu w kilka miejsc podjęliśmy ostateczną decyzję. Tak w naszym domu pojawiła się pierwsza buldożkowa dziewczynka - Idylla. To ona, a właściwie jej charakter i zachowanie sprawiły, że zakochaliśmy się po uszy. Dalej już samo poszło. Właścicielom buldogów nie trzeba tłumaczyć :) One są jak magnes, narkotyk. I tak nasza rodzina składa się już z trzech pięknych buldożek. Decyzja o założeniu hodowli była więc kwestią czasu. Odkąd pod naszym dachem pojawiła się Idylla buldogi francuskie stały się naszą pasji! Naszym celem hodowlanym są psy zdrowe, o prawidłowym temperamencie, psy najwyższej jakości! Przydomek naszej Domowej Hodowli został zatwierdzony przez Federation Cynologique Internationale (FCI). Jesteśmy zrzeszeni w Związku Kynologicznym w Polsce.
Mamy nadzieję, że nasze szczeniaki przyniosą wile radości i dumy swoim przyszłym właścicielom. Zachęcamy do zadawania pytań. Na wszystkie postaramy się jak najszybciej i jak najskrupulatniej odpowiedzieć.
Z poważaniem!
Aleksandra i Robert

Location and contact detailsThis website uses cookies and other similar technologies. The use of the website without changing the settings on
cookies means that they will be saved in the device memory. More information can be found inthe Privacy Policy.