Питомник
Look4dog.com

Cor Caroli Heart of a King

Спросите о щенке
телефон: +48 51 [Покажи номер]

Наши помёты и щенки

  • Родезийский риджбек
    Родезийский риджбек


Наши породы и собаки

  • Родезийский риджбек
    Родезийский риджбек


Наш питомник

Кинологическая организация
FCI / ZKwP (Związek Kynologiczny w Polsce) 
Год создания
2020
Заводчик
Monika Stoch Świdowska

Dawno , dawno temu spacerując po jednym z Londyńskich parków moim oczom ukazał się pies .Nie był to zwykły pies -w życiu nie widziałam tak doskonałego połączenia dostojności, pewności siebie, respektu (pręga wyglądała groźnie) a zarazem łagodności. Zauroczona postanowiłam że jak tylko będzie to możliwe w naszym domu zagości ten cud. I oto kilka lat później zjawił się Ridgeback o imieniu Uran. Skoro mamy Urana -planeta (imię to zostało wybrane przez mojego męża który jest wielkim pasjonatem tego co nad naszymi głowami ) to czas na gwiazdę i tu pojawia się Cor Caroli ( Cori ) -najjaśniejsza gwiazda w gwiazdozbiorze psa gończego.( i szczerze… jest to nasza gwiazda )
W naszym domu drzwi nigdy się nie zamykają ,rodzina , znajomi , dzieciaki i inne czworonogi, pan listonosz też przyjaciel.
Moją pasją i radością mojego życia są psy. Spędzamy bardzo aktywnie czas na zabawie i nauce. Długie spacery są wpisane w naszą rutynę jak i wycieczki rowerowe oraz górskie. Należymy do grupy tropiącej i detekcji węchowej

Расположение и контактAdvert - Породы

Сайт использует cookie-файлы и похожие технологии.   Использование без изменения настроек для
cookies означает, что они будут сохранены в памяти устройства. Более подробную информацию можно найти в Политика конфиденциальности.