Питомник
Look4dog.com

FOLLOWING THE SCENT

Спросите о щенке
телефон: +48 60 [Покажи номер]

Наши помёты и щенки

  • Венгерская короткошерстная легавая
    Венгерская короткошерстная легавая


Наши породы и собаки

  • Венгерская короткошерстная легавая
    Венгерская короткошерстная легавая
Advert - Питомник


Наш питомник

Кинологическая организация
FCI / ZKwP (Związek Kynologiczny w Polsce) 
Год создания
2022
Заводчик
ANASTAZJA PEREK

Stworzyliśmy hodowlę w ciepłych warunkach i kochającym domu. Chcemy, aby szczeniaczki u nas urodzone miały piękne podstawy pochodzące z dobrych genów jak i uczenia zabawą. Wymyślamy coraz to nowe rzeczy, by nie bały się codziennych, czekających na nie w nowych domach wyzwań. Dajemy pieskom to co one nam, najprawdziwszą przyjaźń i bezwarunkową miłość.
Mamy jedną suczkę - Bonnie Rusty Ark, rasy wyżła węgierskiego. Bonnie jest energiczna i zawsze chętna do pracy. Szczęśliwie dla nas, mimo przygotowań do konkursów myśliwskich, nie straciła swojej młodzieńczej radości i nadal jest zawsze gotowa do zabawy. W domu jest spokojnym psiakiem, w ogródku zapalonym ogrodnikiem, w lesie pracowitym pomocnikiem. Jest pełna pasji myśliwskiej, dlatego też tak cieszy nas rozwijanie jej. Bardzo inteligenta, szybko się uczy przy delikatnej zachęcie smaczków.
Jest wspaniale rokującą suczką co zostało już zauważone od jej pierwszych występów na ringach. Od szczeniaka zaczęliśmy przygotowania do wystaw, dlatego w ciągu kilku miesięcy zdobyliśmy 4 championaty w kategorii juniora. Niedawno skończyliśmy championat Polski i nie zamierzamy na tym poprzestać. Bonnie bardzo podoba się na wystawach, więc uważamy, że powinniśmy ją jak najwięcej pokazywać. W tym momencie nie jest ważne kto ją wystawia, ponieważ za każdym razem jej ruch wprawia w zachwyt wiele osób łącznie z sędziami. Nie musimy trenować jej wystawowych póz, gdyż wie i doskonale pamięta jak się zachować i stawać na ringu.

Расположение и контакт

Достижения питомника

Год Занятое место Ранг выставки Место проведения выставки
2022 1 Международная Katowice
2022 1 Международная Leszno
2022 1 Международная Bytom


Advert - Породы

Сайт использует cookie-файлы и похожие технологии.   Использование без изменения настроек для
cookies означает, что они будут сохранены в памяти устройства. Более подробную информацию можно найти в Политика конфиденциальности.