Look4dog.com

Howards Farm

Frag nach einem Welpen
Tel.: +380 93 [Nummer anzeigen]

Unsere Würfe und Welpen

  • Border Collie
    Border Collie


Unsere Rassen und Hunde

  • Border Collie
    Border Collie


Unsere Zucht

Kynologische Gesellschaft
FCI Federation Cynologique Internationale 
Erstellungsjahr
2021
Züchter
Matthew Howard

Цуценята бордер коллi чорно-бiлого окрасу. Тато з мамою -- робочi собаки на малiй фермi. мають своi документи з родоводом так само як мама з татком. Мiжнародно визнане членство клубу собак сша, що дозволить Вам бути №1 на змаганнях й усюди.

У НАЯВНОСТI : 2 ДIВЧИНКИ / 6 ХЛОПЦIВ.
НАРОДИЛИСЯ : 14.08.2023. ГОТОВI ДО БРОНI.

З собою ви отримаете документи й родословну, чип цуценя та копii цих документiв батькiв.

Привіт! Я професійний заводчик американських собак, живу в Україні. Наші бордер-коллі протягом багатьох років були продані чудовим домівкам по Сполучених Штатах та Україні.

Наші цуценята досягли успіху як робочі собаки на ранчо, собаки для змагань, собаки-терапевти, милі сімейні собаки/собаки-компаньйони тощо. Деякі цуценята краще підходять для конкретних цілей – ми працюємо з вами, щоб допомогти у виборі цуценя, яке буде найкращим чином відповідає вашим планам.

Ми спеціалізуємося на породистих бордер коллі, але ми також працюємо з імпортом тварин і можемо допомогти вам імпортувати тварин із США в Україну. Ми також можемо допомогти доставити вашого улюбленця з України в США.

Ort und KontaktDiese Website verwendet Cookies und andere ähnliche Technologien. Ihre Nutzung ohne dabei die Einstellungen in Bezug auf Cookies zu ändern
bedeutet, dass sie auf dem Gerätespeicher gespeichert werden. Weitere Informationen finden Sie in den Datenschutzerklärung.