Look4dog.com
Sign in Add kennel

Dolegor

Ask about a puppy
phone: +48 60 [Show number]

Our litters and puppies

 • Labrador Retriever
  Labrador Retriever
 • Australian Shepherd
  Australian Shepherd
 • Samoyed
  Samoyed


Our breeds and dogs

 • Australian Shepherd
  Australian Shepherd
 • Samoyed
  Samoyed
 • Labrador Retriever
  Labrador Retriever


Our kennel

Kennel Club
FCI / ZKwP (Związek Kynologiczny w Polsce) 
Year of establishment
2008
Breeder
Dobrochna Cieślik - Cieluszek

Psy w naszej rodzinie były od zawsze , z najmłodszych lat pamiętam każdego psa który uczestniczył w moim wychowaniu . Miłość i szacunek co do zwierząt odziedziczyłam po rodzicach którzy mają gospodarstwo rolne i hodowali wiele zwierząt które były z nami w gospodarstwie. Od najmłodszych lat „zbierałam ” każdego psiaka czy kociaka porzuconego przez kogoś zdarzały się takie zwierzęta jak sarny ptaki oraz mały dzik .Szukałam długo odpowiedniej drogi dla siebie poprzez hodowanie konie , szkółkę jeździecką ukończenie technikum hodowli koni oraz weterynarii takie studia jak psychopedagogika resocjalizacja psychologia aż odnalazłam to co tak naprawdę sprawia mi najwięcej przyjemności i satysfakcji z tego co właśnie robię tym była PODRÓŻ W HODOWLĘ PSÓW .Hodowla labradorów oraz samoyedów jest moją ogromną pasją .Od momentu gdy pojawiła się pierwszy pies w mojej hodowli wiedziałam że są to ta właściwe dla mnie rasy .
Codziennie mnie zadziwiają swoja dobrocią i zrozumieniem dla innych są pieskami tryskającymi pozytywną energią .
Pracuje w ośrodku rehabilitacji ORF-Medica również z moimi dziewczynami , spisują się świetnie w roli terapeuty a przede wszystkim idealnym przyjacielem dzieci. Każdy z moich psów jest badany pod kontem różnorodnych chorób nie tylko tych zalecanych w rasie .
Dzięki hodowli poznałam ta moją odpowiednią drogę w której jestem bardzo szczęśliwa .
Lubię nie tylko jeździć na wystawy ale też poświęcać czas na szkolenie, spacery po lesie czy uwielbiane przez wszystkie labradory pływanie. Nasze psy są pełnoprawnymi członkami rodziny dla wszystkich domowników. Swoją pasją zaraziłam nie tylko osoby mieszkające razem zemną w domu ale wiele osób spoza . Od Sierpnia 2019 swoją drogę w hodowli psów dziele wraz z mężem który jest bardzo zakochany w Samoyedach stara się każdą chwile poświęcać na trening tych psów. Staramy się udzielać w kynologii jesteśmy razem w oddziale Gorzów Wielkopolski ,w każdej wystawie zawsze dokładamy coś od siebie .Nasze psy tak jak już wspominałam pracują z dziećmi niepełnosprawnymi moją drogę z kynoterapią zaczęłam jeszcze wcześniej niż z hodowlą psów rasowych. Kynoterapia i jej wpływ na rozwój dzieci niepełnosprawnych oraz niosące z nią zalety dały mi fundamentalne potwierdzenie na to że powinnam iść w tą stronę . Z naszej Hodowli psiaki trafiają do dzieci niepełnosprawnych staramy się dobierać je pod kontem właśnie terapeutycznym przy czym pomagają nam testy behawioralne . Staramy się pogłębiać naszą wiedze poprzez seminaria ,kursy.

Location and contact detailsThis website uses cookies and other similar technologies. The use of the website without changing the settings on
cookies means that they will be saved in the device memory. More information can be found in the Privacy Policy.