Look4dog.com

EWETO
Wyślij BEZPŁATNĄ wiadomość do hodowcy tel: +48 69 [Pokaż numer]

Miot S

Dostępne szczenięta - Zarezerwuj!
Matka Ojciec Data urodzenia
Cupcake van de Duca Vallei WIRUS z Leśnej Mgły, IPO1, IPO2, IPO3 04.02.2021

Wirus – reproduktor pochodzący z polskiej hodowli, kładącej duży nacisk na wyszkolenie, jest psem niezwykle inteligentnym oraz pełnym temperamentu. Jego zapał do pracy oraz zaangażowanie jakie wkłada w każdą wykonywana komendę – przekłada się na jego wyniki na międzynarodowych egzaminach pracy psów użytkowych.

Razem ze swoim właścicielem Pavel Červenka (Czechy) tworzą zgrany Team, czego efektem są zdane na najwyższym poziomie egzaminy: IPO 1, IPO 2 oraz najbardziej wymagający IPO 3. Obserwując tego psa na treningach widać że praca to jego duża pasja, w która wkłada całe swoje serce.

Wirus jest psem wolnym od dysplazji stawów biodrowych oraz łokciowych.

BH-59, IPO 1: 97- 96 – 90
IPO 2: 96-94-91, IGP 3: 98-87-93

CUPCAKE van de Duca Vallei – suka importowana z Czeskiej hodowli, zajmującej się szkoleniem psów do służb mundurowych. Jest to suka o twardej psychice, bardzo mocnym temperamencie oraz dużym popędzie do pracy. Świetnie sprawdza się zarówno na treningach obrony jak i pracy węchowej. Piłka to dla niej największa nagroda – dla której jest w stanie zrobić wszystko. Cupcake jest to suka jednego przewodnika – oddaje całe swoje serce osobie, która z nią trenuje i jej towarzyszy. Praca z nią to czysta przyjemność.
Mamy nadzieję, że rok 2021 pozwoli nam wspólnie podejść do egzaminu IPO oraz dalej sie rozwijac.

Przodkowie Cupcake:
• Henrik vom Wolfsheim – pies urodzony w Niemczech. W latach 2014-2018 pięciokrotnie wygrywał zawody IPO na terenie niemiec. W 2017 roku na światowych zawodach w Holandii zdobył 6 miejsce!! Pies znany obecnie na całym świecie, od roku 2019 przebywa w Chinach.
• Zorro spod Lazov – pies zdobywający bardzo dobre wyniki na wszelkiego rodzaju egzaminach WUSV oraz FCI. Mocno gryzący oraz pełen temperamentu pies.

S

Ta strona używa plików cookie i innych podobnych technologii. Korzystanie z niej bez zmiany ustawień dotyczących
cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.