Look4dog.com

Śliczne szczeniaki American staffordshire terrier dostępne są w hodowli Child of Love

Szczeniaki cudownej rasy American staffordshire terrier znajdziecie w hodowli Child of Love

American staffordshire terrier zwany również Amstaffem to wspaniała rasa. Pięknie zbudowany, elegancki, zwinny, kochający całym sercem pies. Są to psy wszechstronne i odbarzone intuicją. Doskonale wyczuwaja nastroje swojej rodziny i człowieka, również ich niepokój. Nie zawachają się, aby stanąć w ich obronie, ale tylko wtedy kiedy wyczują realne zagrożenie. Ta rasa potrafi rozkochać w sobie wszystkich. Ich głęboki wzrok, piękne oczy potrafią nawet rozkruszyć serce osób, które nie przepadają za psami. Te psy mają właśnie to coś. 

W hodowli u Pani Iwony urodziły się szczeniaczki, ze znakomitego połączenia. Dwa pieski i czery suczki to przedstawiciele miotu na literę "L". Rodzice przebadani są w kierunku dysplazji - zdrowe stawy biodrowe i łokciowe (HD-A, ED-0/0) a także udokumentowane badania genetyczne w kierunku ataxii (NCL-A), co oznacza, że rodzice są wolni od dysplazji oraz ataxii - chorób, które występują w tej rasie. Dodatkowo ich mama ma przebadane serce, co zostało potwierdzone certyfikatem.

American staffordshire terrier - hodowlaAmerican staffordshire terrier - hodowla Child of Love

American staffordshire terrier - szczeniakiAmerican staffordshire terrier - szczeniaki

 Szczeniaki - American staffordshire terrier Szczeniaki - American staffordshire terrier

Amstaffy to bardzo inteligentne psy. Mają silną osobowość i dość duzy temperament. Dlatego decydując się na tę rasę trzeba nabyc szczeniaka ze sprawdzonej hodowli. Pamiętajcie nie ma złych psów. Dobrze wychowany, socjalizowany amstaff także w hodowli, będzie doskonałym psem rodzinnym. Tak jak i innym rasom, należy mu poświęcić czas i sporo uwagi, już od samego początku, kiedy tylko zjawi się w domu. 

 

Ta strona u偶ywa plik贸w cookie i innych podobnych technologii. Korzystanie z niej bez zmiany ustawie艅 dotycz膮cych
cookies oznacza, 偶e b臋d膮 one zapisane w pami臋ci urz膮dzenia. Wi臋cej informacji mo偶na znale藕膰 w Polityce prywatno艣ci.