Look4dog.com

W hodowli IN THE RUBY GLOW dostępne są szczeniaki Springer spaniela angielskiego

Śliczne szczeniaki Springer spaniela angielskiego znajdziecie w hodowli IN THE RUBY GLOW

Springer spaniel angielski, to pies wspaniały pies myśliwski ale również doskonały przyjaciel całej rodziny. Może wiele godzin pracować w terenie, jak i spędzić je na zabawie. W Anglii springer spaniel angielski to jedna z najpopularniejszych ras myśliwskich. 

Rasa ta doskonale dogaduje się z dziećmi, można powiedzieć, że odbierają na tych samych falach. Dlatego po zabawie jest chwila relaksu i odpoczynku. Tak, tak to właśnie jest uroczy Springer Spaniel Angielski. Zachwycający są urodą, inteligencją, sprytem i wesołym temperamentem. Tak jak w przypadku innych ras, dużą wagę należy zwrócić na prawidłową socjalizację i odpowiednie wychowanie. Praca z tym psem sprawia dużo satysfakcji, pod warunkiem, że będzie ona przebiegała w radosnej atmosferze, a jego właściciel będzie łagodny, cierpliwy i kreatywny. Springery to psy, które lubią pochwałę i pozytywną motywację, a także dużo nagród w postaci smaczków. 

Springer spaniel angielski - hodowliSpringer spaniel angielski - hodowli IN THE RUBY GLOW

Springer spaniel angielski - szczeniaki dostępneSpringer spaniel angielski - szczeniaki dostępne w hodowli IN THE RUBY GLOW

 

Jeżeli Wasz springer spaniel angielski będzie odpowiednio prowadzony od samego początku, nie będzie miał również problemu z nawiązywaniem kontaktu z innymi psami. Springerty to psy aktywne o niespożytej energii. Dlatego doskonale sprawdzą się w psich sportach np na torach agility, jak również z chęcią będą Wam towarzyszyć w wycieczkach rowerowych. 

Swoją miłością obdarza wszystkich członków rodziny, zarówno tych najmniejszych, jak i starszych domowników. To po prostu wspaniały pies rodzinny. Niestety pozostawiony samemu sobie, będzie cierpieć i znajdzie sobie rozrywkę sam, jednak nam się ona na pewno nie spodoba. Dlatego decydując się na tę rasę, należy zastanowić się czy springer spaniel angielski będzie pasował do Waszego stylu życia. 

Ta strona u偶ywa plik贸w cookie i innych podobnych technologii. Korzystanie z niej bez zmiany ustawie艅 dotycz膮cych
cookies oznacza, 偶e b臋d膮 one zapisane w pami臋ci urz膮dzenia. Wi臋cej informacji mo偶na znale藕膰 w Polityce prywatno艣ci.