Blue Valley Of Dogs

Wyślij BEZPŁATNĄ wiadomość tel: 48 604 [Pokaż numer]

Nasza hodowla

Organizacja kynologiczna
Związek Kynologiczny w Polsce ZKwP (FCI) 
Rok utworzenia
2009
Hodowca
Renata, Waldemar Brzezińscy

Już dawno nauczyliśmy się, że nowy pies w domu często oznacza nowy rozdział w życiu. To nowe obowiązki, ale i nowe radości, które będziemy razem z nim przeżywać przez kolejne lata. Dobrze wiemy, jak wielkie szczęście może wnieść do domu pupil i dlatego chcemy Państwu to umożliwiać, oddając w Państwa ręce nasze szczenięta.


Nasza hodowla cocker spaniela angielskiego powstała w 2009, choć styczność z psami mieliśmy już zdecydowanie wcześniej. Jesteśmy zarejestrowani w Związku Kynologicznym w Polsce. Oznacza to, że każde z naszych szczeniąt dostaje dokument potwierdzający jego pochodzenie akceptowany przez Międzynarodową Federacje Kynologiczną. Nasze psy hodowlane przechodzą też badania genetyczne, które pozwalają wykluczyć występowanie niektórych chorób.

Możemy śmiało powiedzieć, że psy to obecnie nasza największa pasja. To do nich dostosowujemy tryb naszego życia. Zaczynaliśmy od domowej hodowli. Obecnie zmierzamy w bardziej profesjonalnym kierunku. Staramy się dobierać do rozrodu zwierzęta o przyjaznych i radosnych charakterach. Mamy też nadzieję stworzyć linię hodowlaną, w której psy, dzięki stosunkowo silnemu kośćcowi oraz prawidłowej budowie ciała, będą mogły cieszyć się dobrym zdrowiem przez długie lata.

Mimo że hodowlą zajmujemy się już od 10 lat to wciąż jesteśmy w trakcie tej drogi. Stworzenie linii hodowlanej to wieloletni i trudny proces. Mamy jednak nadzieję, że obrany przez nas kierunek zaowocuje w przyszłości oraz że psy pochodzące z naszej hodowli przysporzą Państwu wiele radości.

Lokalizacja i kontakt

44-180 Kotulin
Polska
tel. 48 604 [Pokaż numer]

Ta strona używa plików cookie i innych podobnych technologii. Korzystanie z niej bez zmiany ustawień dotyczących
cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.