Look4dog.com

Idylla Canis

Zapytaj o cenę tel: +48 66 [Pokaż numer]

Nasza hodowla

Organizacja kynologiczna
FCI / ZKwP (Związek Kynologiczny w Polsce) 
Rok utworzenia
2017
Hodowca
Aleksandra Bielecka

Hodowla Buldogów Francuskich
Przygoda z buldogiem francuskim zaczęła sie u nas zupełnie przypadkowo w 2016 roku. W naszym życiu od zawsze obecne były jakieś zwierzęta od papug po świnki morskie, chomiki i rybki aż po psy. Po założeniu rodziny i poukładaniu kwestii zawodowo-karierowo-mieszkaniowych :), oraz za namową dzieci, które odziedziczyły po nas miłość do zwierząt, postanowiliśmy zakupić psa. Możliwości były dwie: mops lub buldog. Odpowiadała nam ich wielkość, a te piękne spłaszczone mordki są tak rozczulające, że inne rasy nie wchodziły w grę. Po obejrzeniu ogłoszeń i zadzwonieniu w kilka miejsc podjęliśmy ostateczną decyzję. Tak w naszym domu pojawiła się pierwsza buldożkowa dziewczynka - Idylla. To ona, a właściwie jej charakter i zachowanie sprawiły, że zakochaliśmy się po uszy. Dalej już samo poszło. Właścicielom buldogów nie trzeba tłumaczyć :) One są jak magnes, narkotyk. I tak nasza rodzina składa się już z trzech pięknych buldożek. Decyzja o założeniu hodowli była więc kwestią czasu. Odkąd pod naszym dachem pojawiła się Idylla buldogi francuskie stały się naszą pasji! Naszym celem hodowlanym są psy zdrowe, o prawidłowym temperamencie, psy najwyższej jakości! Przydomek naszej Domowej Hodowli został zatwierdzony przez Federation Cynologique Internationale (FCI). Jesteśmy zrzeszeni w Związku Kynologicznym w Polsce.
Mamy nadzieję, że nasze szczeniaki przyniosą wile radości i dumy swoim przyszłym właścicielom. Zachęcamy do zadawania pytań. Na wszystkie postaramy się jak najszybciej i jak najskrupulatniej odpowiedzieć.
Z poważaniem!
Aleksandra i Robert

Lokalizacja i kontaktTa strona używa plików cookie i innych podobnych technologii. Korzystanie z niej bez zmiany ustawień dotyczących
cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.