Look4dog.com

MASTINEUM FCI

Zapytaj o szczeniaka
tel: +48 60 [Pokaż numer]

Nasze mioty i szczeniaki

W tej hodowli nie dodano jeszcze miotów
Advert - Hodowla


Nasze rasy i psy

  • Mastif angielski
    Mastif angielski


Nasza hodowla

Organizacja kynologiczna
FCI / ZKwP (Związek Kynologiczny w Polsce) 
Rok utworzenia
2001
Hodowca
Janusz Opoczka

Psy towarzyszą Nam całe Nasze życie. Od najmłodszych lat zawsze „coś wielkiego na czterech łapach” było członkiem naszego „stada”… Bez tych wielkich , dobrodusznych ale bardzo stanowczych i delikatnych olbrzymów nie potrafimy już żyć. Bez względu na modę i ekonomię w Naszej hodowli będą na Was czekać najwspanialsze naszym zdaniem psy na świecie. Nasz początek z rasą to rok 2001 ,kiedy to pierwszy mastiff trafił do naszej rodziny. Bardzo szybko potrafiliśmy docenić wyjątkowość tej rasy i dojść do wniosku ,że to jest „TO” ,że ta rasa i żadna inna. Jeśli chcielibyśmy ją jednoznacznie określić, stwierdzamy że „jest pies i jest mastiff”. Mastify są różne i bardzo elitarne, odpowiednika dla nich właściwie brak. Co do nas. Oboje z żoną jesteśmy po studiach wyższych, nie „żyjemy” z mastifów ,realizujemy się zawodowo w zupełnie innych branżach. Ceny w naszej hodowli to nie konieczność wymuszona naszą kondycją finansową ale gwarancja dla Was ,że nie sprzedajemy „byle czego”, że nasze psy mają najlepszą opiekę z możliwych, najlepsze karmienie, opiekę medyczną, szczepienia ale i najlepszą starość . Mierzymy wartość naszych psów porównując je z najlepszymi nie tylko w Polsce ale Europie i na świecie. Wystarczy spojrzeć na zdobywane co roku tytuły naszych psów.
W swoim dorobku mamy już zatem 10 kę Interchampionów, ponad 30 championatów (w tym i championaty młodzieży) , wielokrotnych Zwycięzców Polski, Zwycięzców Polski Młodzieży, Championów innych krajów. Nasze szczenięta można oglądać na wystawach w Kanadzie, Niemczech, Czechach, na Węgrzech, Francji, Rosji. Nasze linie hodowlane możecie spotkać w USA, we Francji , od wielu lat w Holandii i Rosji , Niemczech ,Kanadzie ,praktycznie na całym świecie. Nasza hodowla w swojej międzynarodowej karierze ma już charakter globalny.

Lokalizacja i kontaktTa strona używa plików cookie i innych podobnych technologii. Korzystanie z niej bez zmiany ustawień dotyczących
cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.