Look4dog.com

ze Stajni Pasja FCI

Zapytaj o cenę tel: +48 79 [Pokaż numer]

Nasza hodowla

Organizacja kynologiczna
FCI / ZKwP (Związek Kynologiczny w Polsce) 
Rok utworzenia
2021
Hodowca
Agnieszka Skowrońska

Jesteśmy szaloną rodziną, która kocha zwierzęta.
Od 21 lat prowadzimy Stajnię PASJA, którą oprócz koni zamieszkuje jeszcze wiele innych zwierząt takich jak np. wielorasowe psy (zazwyczaj przybłędy z lasu), koty, kozy oraz psy rasowe border collie oraz owczarki szetlandzkie .
W naszej stajni - w naszym domu poza zwierzyńcem jest też wielu ciekawych fantastycznych ludzi, którzy wraz z nami tworzą klimat tego miejsca. W 2017 r. będąc na rodzinnym wypoczynku w górach zakochaliśmy się w suni border collie, która była psem właścicieli pewnej wyjątkowej restauracji. Wtedy to zdecydowaliśmy się na tę konkretną rasę gdyż uwielbiamy różnego rodzaju aktywności i sport, a i codzienna praca ze zwierzętami nie jest dla nas niczym nowym.
Trenując na co dzień konie - zwierzęta żywiołowe i wymagające codziennych treningów jak bordery byliśmy pewni, że to właściwy wybór i wspaniały towarzysz dla naszej rodziny. Gdy w naszym domu pojawiła się Siri (Usia z Uroczyska) to do końca skradła nasze serca i skłoniła nas do powiększenia stada o Zikę (Tonia z Arabskiej Stajni).
Obie nasze sunie mieszkają z nami w wielopokoleniowym domu i są członkami rodziny.

Lokalizacja i kontaktTa strona używa plików cookie i innych podobnych technologii. Korzystanie z niej bez zmiany ustawień dotyczących
cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.