Look4dog.com

Dostępne szczeniaki są w hodowli Collis Amores

Cudowny chłopak Athos, dostępny jest w hodowli Collis Amores

DREAM OF ATHOS Collis Amores reprezentuje Owczarka Rumuńskiego Mioritic. To psy niezależne, terytorialne, opanowane, lecz gdy poczują zagrożenie będą bronić swojej rodziny. Uwielbiają przestrzeń i ruch dlatego będą odpowiednią rasą dla osób aktywnych. Doskonały obserwator, lubi mieć wszystko w zasięgu wzroku, zwłaszcza osoby których nie zna. 

W hodowli Pani Izy wyszystkie psy mieszkają w domu, lubią być blisko swojego człowieka. Pani Izabela jest także dyplomowanym fizjoterapeutą zwierząt, a zdobyta weterynaryjna wiedza w dziedzinie anatomii i neurologii pozwalaja jej na szersze i dokładniejsze spojrzenie na psa pod względem jego budowy i aparatu ruchu, co wykorzystuje namiętnie w swoim programie hodowlanym zaczynając od doboru partnerów, na rozwoju fizycznym szczeniąt kończąc. 

Athos to szczeniak o pięknej budowie, wspaniałej głowie. Jest czuły, pełen energii i uwielbia się bawić. Od początku odpowiednio socjalizowany. Zabierany także na wycieczki do róznych sklepów, aby w nowej rodzinie szybko się odnalazł. Tylko spójrzcie jak cudownie się prezentuje.

Owczarek Rumiński Mioritic - szczeniakiOwczarek Rumiński Mioritic - szczeniaki. Hodowla Collis Amores

Owczarek Rumiński Mioritic - hodowla Owczarek Rumiński Mioritic - hodowla Collis Amores

Owczarek Rumiński Mioritic Owczarek Rumiński Mioritic

Decydując się na tę rasę pamiętajcie, że są to duże psy. Dorosły pies osiągnie wysokość 70-75 cm w kłębie. Jego pielęgnacja nie jest kłopotliwa, pomimo, że ma gęstą i długa sierść. Wbrew pozorom nie trzeba go również często czesać. Jego sierść sama sie oczyści. 

Miłośnicy tej rasy, koniecznie muszą zajrzeć na profil hodowli, wspaniałe zdjęcia i opisy psów. wystarczy kliknąć tutaj>>>, a przeniesiecie się w świat owczarka rumuńskiego Mioritic.

 

Ta strona u偶ywa plik贸w cookie i innych podobnych technologii. Korzystanie z niej bez zmiany ustawie艅 dotycz膮cych
cookies oznacza, 偶e b臋d膮 one zapisane w pami臋ci urz膮dzenia. Wi臋cej informacji mo偶na znale藕膰 w Polityce prywatno艣ci.