Look4dog.com

W hodowli Familia Fidelis dostępne są szczeniaki owczarka wschodnioeuropejskiego VEO

Owczarek wschodnioeuropejski VEO - szczeniaki tej pięknej rasy są w hodowli Familia Fidelis

Owczarek wschodnioeuropejski VEO wspaniały pies, którego można zobaczyć w wojsku, policji, służbach granicznych i bez problemu mógł pracować i pomagać człowiekowi w każdych warunkach klimatycznych i na trudnym terenie. Przede wszystkim trzeba zaznaczyć, że jest to pies pełen energii, uważny, monitorujący co się dzieje w jego otoczeniu. 

Przedstawiamy wam rodzinkę tych pięknych psów. Szczeniaczki mają zaledwie kilka dni, urodziły się 12 maja. Rodzicami zostali Rada i Eldorado, psy o wspaniałych rodzinnych charakterach, towarzyskie i chętne do pracy. Wpatrzone w swego przewodnika. Doskonale sprawdzają się w roli stróża i obca osoba na ich teren nie wejdzie.

Owczarek wschodnioeuropejski - szczeniakiOwczarek wschodnioeuropejski - szczeniaki, hodowla Familia Fidelis 

Owczarek wschodnioeuropejski VEO - hodowlaOwczarek wschodnioeuropejski VEO - hodowla Familia Fidelis

VEO owczarek wschodnioeuropejski VEO owczarek wschodnioeuropejski 

Decydując się na tę rasę należy pamiętać, że owczarki te lubią dominować w domu i nie będą posłuszne osobie, którą będą uważać za niższą od siebie w jego ludzkim stadzie. Dlatego bardzo ważne jest jego wychowanie. Zaczynamy od pierwszych chwil kiedy tylko znajdzie się w domu. Trzeba być konsekwentnym i zdecydowanym, tylko wtedy uda nam się wychować wspaniałego VEO. Bardzo ważną rzeczą jest również wybranie odpowiedniej i sprawdzonej hodowli. To hodowca już na początku socjalizuje w odpowiedni sposób swoje szczeniaki. VEO to pies, który powinien mieć stabilną psychikę, choć są nie ufne w stosunku do ocych osób to nie może zaatakować bez powodu. Będąc w hodowli należy zwrócić na to uwagę. 

 

 

 

Advert - Hodowla

Ta strona u偶ywa plik贸w cookie i innych podobnych technologii. Korzystanie z niej bez zmiany ustawie艅 dotycz膮cych
cookies oznacza, 偶e b臋d膮 one zapisane w pami臋ci urz膮dzenia. Wi臋cej informacji mo偶na znale藕膰 w Polityce prywatno艣ci.