Look4dog.com

Szczeniaki Grzywacza chińskiego dostępne są w hodowli So Close To Blue

Szczeniaki Grzywacza chińskiego, urodzone 29 grudnia 2021, znajdziecie w hodowli So Close To Blue

Grzywacz chiński to mały piesek o nietuzinkowym wyglądzie. Zaliczany jest do grupy 9 FCI jako pies ozdobny i towarzyszący. Nic w tym dziwnego, gdyż jest to rasa bardzo reprezentatywna. Grzywacz chiński występuje w dwóch odnianach - bezwłosej i owłosionej i w każdej prezentuje się zachwycająco. Ciekawostką jest to, że w jednym miocie mogą pojawić się te dwie odmiany, ale gdy połączymy parę psów długowłosych, nigdy w takim miocie nie urodzi się szczenię nagie. 

Pani Joanna prowadzi swą hodowlę z dbałością o cały jej dobrostan. Psy są pod stałą kontrolą weterynaryjną, regularnie odrobaczane i szczepione na wściekliznę oraz na choroby zakaźne. Pieski Pani Joanny to żywe srebra. Są energiczne, pełne gracji i elegancji. Grzywacz charakteryzuje się tym, że ma bardzo elastyczny stosunek do zmian. Najważniejsze dla niego, to być blisko swojej kochanej rodziny i mieć wszystkich w zasięgu swojego wzroku. To psy o wysokiej inteligencji, bardzo szybko się uczą, a ponieważ uwielbiają ruch, możemy ich spotkać na torze agility. W hodowli DOSTĘPNI są trzej wspaniali chłopcy. Od samego początku Pani Joanna odpowiednio je socjalizuje co w przypadku szczeniąt jest bardzo ważne. Maluchy systematycznie poznają świat oraz przyzwyczajane są do różnych odgłosów. Wychowywane są w domu więc znają odgłos odkurzacza, radia itd. Mają również kontakt z osobami, które odwiedzają rodzinę w tym także uwielbiają zabawę z dziećmi. Nauczone są czystości i chodzenia na smyczy.

Grzywacz chiński - hodowlaGrzywacz chiński  - hodowla So Close To Blue

Grzywacz chiński - szczeniakiGrzywacz chiński - dostępne szczeniaki

Grzywacz chińskiGrzywacz chiński - hodowla So Close To Blue

Tak jak w przypadku innych ras, charakter grzywacza chińskiego w dużej mierze zależy od ich wychowania, zwłaszcza w pierwszym etapie życia oraz wpływa na nie charakter ich przodków. Spotykane są osobniki spokojne, energiczne lub rozkapryszone. Decydując się na grzywacza chińskiego warto porozmawiać na ich temat z hodowcą. Pamiętajcie, że to on wybiera odpowiedniego szczeniaka dla Was, a nie na odwrót. Dlaczego? bo hodowca przebywa i obserwuje je od samego początku. Zna ich tepmerament, zachowanie i powoli kształtujący się charakter. Należy też zwrócić uwagę, że nie każdy grzywacz, będzie dobrze się czuł w obecności dzieci więc wybierając szczeniaczka do domu z dziećmi poinformujmy o tym hodowcę. Grzywacz chiński ewidentnie uwielbia pieszczoty i przytulanie, zwłaszcza wtedy kiedy robi to jego właściciel.

Więcej szczegółowych informacji znajdziecie odwiedzając profil hodowli klikając tutaj>>>

 

Advert - Hodowla

Ta strona u偶ywa plik贸w cookie i innych podobnych technologii. Korzystanie z niej bez zmiany ustawie艅 dotycz膮cych
cookies oznacza, 偶e b臋d膮 one zapisane w pami臋ci urz膮dzenia. Wi臋cej informacji mo偶na znale藕膰 w Polityce prywatno艣ci.