Look4dog.com

Dostępny jest uroczy chłopak w hodowli Dagobah FCI 

Jack Russell Terrier - dostępne szczeniaki znajdziecie w tej hodowli Dagobah FCI

Chyba nie ma osoby, która nie znała by Jack Russell Terierra. Ta mała rasa ma w sobie ogromne pokłady energii i radości. Potrafi sprawić, że nawet najgorszy dla nas dzień zmieni się w słoneczny i radosny. To pieski, które cechuje wielka osobowość, inteligencja i charyzma.

ONE MILION LUCKY, którego przedstawiamy na zdjęciach to cudny, czarujący chłopak. Temperament oczywiście ma taki, jak przystało na Jack Russell terriera. Oczaruje wszystkich. Nie ma wad, jest także po dwóch szczepieniach. Jeżeli ktoś z wasz szuka małego o wielkim sercu przyjaciela z którym nudy nie będzie, to właśnie jest ten czas, aby skontaktować się z hodowcą.

Jack Russell Terrier - szczeniakJack Russell Terrier - szczeniak z hodowli Dagobah FCI

Jack Russell Terrier - szczeniakiJack Russell Terrier - szczeniaki z hodowli Dagobah FCI 

Jak każdy pies, również i Jack Russell uwielbia zabawę, długie spacery, aportowanie, tory przeszkód. Dlatego też, nie jest to rasa dla każdego. Russell może być uparty, stanowczy. Jego właściciel powinien być osoba zdecydowaną i konsekwentną w działanu, lecz spokojną i delikatną. Wychowanie naszego teriera zaczynamy od początku i nie czekamy aż podrośnie, bo później wejdzie nam na glowę. To pies samodzielny i zawsze może postawic na swoim. Jest mądry, czujny i zdecydowanie nadaje się jako pies towarzyszący i przylaciel aktywnej rodziny. Pamiętajcie, że czasami jesgo spryt i pomysłowość może was zaskoczyć. Dlatego nudy z nim nie będzie, a w dodatku obdarzy was bezgraniczną miłością. 

Zapraszamy do kontaktu z hodowcą, szczegóły znajdziecie klikając >>>tutaj 

 

 

 

Ta strona u偶ywa plik贸w cookie i innych podobnych technologii. Korzystanie z niej bez zmiany ustawie艅 dotycz膮cych
cookies oznacza, 偶e b臋d膮 one zapisane w pami臋ci urz膮dzenia. Wi臋cej informacji mo偶na znale藕膰 w Polityce prywatno艣ci.