Look4dog.com

W hodowli Ku Owcom dostępne są szczeniaki rasy Polski owczarek podhalański.

Polski owczarek podhalański, nasza wspaniała polska rasa. Szczeniaki dostępne w hodowli Ku Owcom

Kilka słów to tej wspaniałej rasie. Owczarek podhalański jest pięknym, dużym psem o harmonijnej budowie ciała i ślicznym białym furze, które wbrew pozorom jest bardzo łatwe w utrzymaniu czystości. Psy tej rasy są dość aktywne i z natury spokojne. Pamiętajmy bowiem, że podhalan ma cechy psa użytkowego, przecież przez wiele lat był pod tym kątem kształtowany. Miał pilnować stada swoich owiec, chronić je przez intruzami i dbać o bezpieczeństwo terenu na którym mieszkał. Dlatego są to psy samodzielne i niezależne.

W hodowli u Pani Agnieszki dostępne są te cudne, małe, białe "miśki", które za parę tygodni będą wyglądać zupełnie inaczej. Staną się dużymi, silnymi psami o świetnych charakterach odziedziczonych po swoich rodzicach.

Polski owczarek podhalański - szczeniaczkiPolski owczarek podhalański - szczeniaczki z hodowla Ku Owcom

Decydując się na tę rasę pamiętaj, że tak jak każdy pies i one uwielbiaja długie spacery. To wielkie kochane pieszczoch, które zawsze i wszędzie gotowe są, aby jes podrapać i przytulać. Ulubionym ich miejscem jest centralny punkt domu, wtedy widzą wszystkich i wszystko. Lubią mieć swą rodzine w zasięgu wzroku. Szczeniaki nalezy od początku socjalizować. To psy ciekawe świata i lubią zwiedzać nowe miejsca, poznawać nowe zapachy. Obdarzone są dużą inteligencją i doskonale wyczuwaja nastrój człowieka. Owczarki te kochają całą sobą.

Więcej informacji i kontakt do hodowcy znajdziecie klikając >>>tutaj

 

Ta strona u偶ywa plik贸w cookie i innych podobnych technologii. Korzystanie z niej bez zmiany ustawie艅 dotycz膮cych
cookies oznacza, 偶e b臋d膮 one zapisane w pami臋ci urz膮dzenia. Wi臋cej informacji mo偶na znale藕膰 w Polityce prywatno艣ci.