Look4dog.com

Szczeniaki Rhodesian Ridgeback dostępne są w hodowli Ginger Ridge

Rhodesian Rridgeback - silne, mocne szczeniaki dostępne są w hodowli Ginger Ridge

Rhodesian Rridgeback jego ojczyzną jest Afryka Południowa. To wspaniała rasa o pięknej i harmonijnej budowie. Cechą rozpoznawczą i charakterystyczna tej rasy jest pręga grzbietowa. Utworzona jest przez włos,który rośnie w przeciwnym kierunku niż pozostała część okrywy włosowej. Rhodesian Rridgeback to duży pies. Jego wysokość sięgać może do 66 cm w przypadku suk i 69 cm w przypadku psów.

W hodowli u Pani Kasi, tak pięknie rozwija się nowe pokolenie szczeniąt Rhodesian ridgeback. Tylko spójrzcie, na tych uroczych chłopaków. Kiedy ukończą 8 tygodni, czyli na początku maja wraz z kompletem szczepień, książeczka zdrowia i metryką ZKwP będą mogły opuścić hodowlę. Rhodesian ridgeback to psy nad wyraz inteligentne, niezależne, uwielbiające ruch, a przede wszystkim to wspaniały pies rodzinny, który pokocha ją całym sobą.

Rhodesian ridgeback - szczeniakiRhodesian ridgeback - szczeniaki. W hodowli Ginger Ridge 

cRhodesian ridgeback - hodowla Ginger Ridge

Rhodesian ridgebackRhodesian ridgeback

Na tę rasę powinny zdecydować się osoby, które uwielbiają ruch. To psy aktywne, uwielbiające przestrzeń i długie aktywne spacery. Rhodesian Rridgeback potrzebuje cierpliwego i konsekwentnego przewodnika. Jego wychowanie powinno być kreatywne i polegające na zabawie, a nie na suchych komendach. Nie zapominajmy, że to psy myśliwskie z silnym instynktem terytorialnym. Bardzo ważna jest wczesna i prawidłowa socjalizacja szczeniaka. W wychowanie psa trzeba włożyć dużo pracy, czasu a przede wszystkim całe swoje serce. Szczeniaki już w hodowli powinny być przyzwyczajane do różnych sytuacji, dzwięków, powinny mieć kontakt z człowiekiem, dziećmi i innymi psami. Dzięki czemu w nowym domu szybciej się odnajdą. Dlatego tak ważny jest wybór odpowiedniej hodowli. 

Zapraszamy Was do odwiedzenia profilu hodowli Ginger Ridge klikając tutaj>>> Wspaniałe opisy poszczególnych psów w hodowli ich zdjęcie, informacje o miotach i dostępnych szczeniakach tam właśnie znajdziecie.  

 

  

 

Ta strona u偶ywa plik贸w cookie i innych podobnych technologii. Korzystanie z niej bez zmiany ustawie艅 dotycz膮cych
cookies oznacza, 偶e b臋d膮 one zapisane w pami臋ci urz膮dzenia. Wi臋cej informacji mo偶na znale藕膰 w Polityce prywatno艣ci.