Look4dog.com

Finigan

Zapytaj o szczeniaka
tel: +48 60 [Pokaż numer]

Nasze mioty i szczeniaki

 • Akita amerykańska
  Akita amerykańska
 • Cão Fila de São Miguel
  Cão Fila de São Miguel
 • Pies górski z Estrela
  Pies górski z Estrela


Nasze rasy i psy

 • Owczarek szkocki długowłosy
  Owczarek szkocki długowłosy
 • Cão Fila de São Miguel
  Cão Fila de São Miguel
 • Pies górski z Estrela
  Pies górski z Estrela
 • Akita amerykańska
  Akita amerykańska


Nasza hodowla

Organizacja kynologiczna
FCI / ZKwP (Związek Kynologiczny w Polsce) 
Rok utworzenia
1996
Hodowca
Blanka Borowiec

Nasza życiowa przygoda z psami rasowymi rozpoczęła się na kilka lat przed zakupem pierwszego psa. To właśnie Akity idealnie pasowały do naszej rodziny i pierwszy przedstawiciel tej rasy trafił do nas w 1996r. Był założycielem linii hodowlanej Finigan. I tak ta przygoda zAkitami trwa już 25lat. Jednak nie tylko Akity Amerykańskie towarzyszą nam od lat, zawsze było w moim sercu miejsce na inne rasy. Początkowo były to pudle zarówno najmniejszej odmiany Toy jak i Królewskie. Były w moim życiu przez ponad 20 lat. Dzięki nim zrodziła się też moja pasja do pielęgnacji psów i profesjonalne podejście do groomingu. Nieco później, ale za to nieustannie od ponad 20 lat towarzyszą mi też psy typu górskiego. Początkowo były to Mastify Pirenejskie, potem Owczarek Podhalański, a od kilku lat Pies Górski z Estrela.
W między czasie pojawiła się w moim życiu jeszcze inna portugalska rasa Cao Fila de Săo Miguel - o zupełnie innej psychice i predyspozycjach w stosunku do dotychczasowych ras. Idealnie wkomponowały się w życie naszej kynologicznej rodziny. A tymczasem pod moim okiem, mój syn rozwija swoją własną pasję do Owczarków Szkockich Collie.

Lokalizacja i kontaktTa strona używa plików cookie i innych podobnych technologii. Korzystanie z niej bez zmiany ustawień dotyczących
cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.